shield
Klub
Historia
Kontakt
Zarząd
Stadion
groups
Drużyna
Kadra
Transfery
accessibility
Akademia
Opłaty
II Drużyna
Junior Młodszy (2007/2008)
Trampkarz Starszy (2009)
Trampkarz Młodszy (2010)
Młodzik Starszy (2011)
Kobiety
emoji_events
Mecze
Terminarz
Wyniki
Tabela
info
Dla Kibica
Informacje
Bilety Online
Serwis Klubu KSZO
KibiceKSZO.com
subscriptions
Multimedia
Zdjęcia
Video
work_outline
Biznes
Sponsorzy
Współpraca
newspaper
Media
Akredytacje
Herb
wallet
Bilety online
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
x
x
Klub
Historia
Kontakt
Zarząd
Stadion
Drużyna
Kadra
Transfery
Akademia
Opłaty
II Drużyna
Junior Młodszy (2007/2008)
Trampkarz Starszy (2009)
Trampkarz Młodszy (2010)
Młodzik Starszy (2011)
Kobiety
Mecze
Terminarz
Wyniki
Tabela
Dla Kibica
Informacje
Bilety Online
Serwis Klubu KSZO
KibiceKSZO.com
Multimedia
Zdjęcia
Video
Biznes
Sponsorzy
Współpraca
Media
Akredytacje
Herb
Bilety online
exit_to_app
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2023/24
2022/23
Terminarz
piątek, 29.03.2024
III Liga grupa IV
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
15:30
Sokół Sieniawa
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Sokół Sieniawa
15:30
środa, 03.04.2024
Puchar Polski
Spartakus Daleszyce
16:15
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Spartakus
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
16:15
sobota, 06.04.2024
III Liga grupa IV
Unia Tarnów
16:30
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Unia Tarnów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
16:30
sobota, 13.04.2024
III Liga grupa IV
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
15:30
Wisłoka Dębica
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisłoka Dębica
15:30
sobota, 20.04.2024
III Liga grupa IV
KS Wieczysta Kraków
12:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
KS Wieczysta Kraków
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
12:00
sobota, 27.04.2024
III Liga grupa IV
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
15:30
Podhale Nowy Targ
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Podhale Nowy Targ
15:30
sobota, 04.05.2024
III Liga grupa IV
Świdniczanka Świdnik
00:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Świdniczanka
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
00:00
sobota, 11.05.2024
III Liga grupa IV
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
19:29
Siarka Tarnobrzeg
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Siarka
19:29
środa, 15.05.2024
III Liga grupa IV
Czarni Połaniec
16:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Czarni Połaniec
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
16:00
sobota, 18.05.2024
III Liga grupa IV
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
19:29
Star Starachowice
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Star
19:29
sobota, 25.05.2024
III Liga grupa IV
Karpaty Krosno
17:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Karpaty
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
17:00
sobota, 01.06.2024
III Liga grupa IV
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
17:00
Wiślanie Jaśkowice
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wiślanie
17:00
sobota, 08.06.2024
III Liga grupa IV
Garbarnia Kraków
00:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Garbarnia
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
00:00
Wyniki
sobota, 23.03.2024
III Liga grupa IV
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2-2
Orlęta Radzyń Podlaski
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Orlęta Radzyń Podlaski
2
2
sobota, 16.03.2024
III Liga grupa IV
Podlasie Biała Podlaska
1-0
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Podlasie Biała Podlaska
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1
0
sobota, 09.03.2024
III Liga grupa IV
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
3-3
KS Wiązownica
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
KS Wiązownica
3
3
sobota, 02.03.2024
III Liga grupa IV
Avia Świdnik
0-1
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Avia Świdnik
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0
1
piątek, 23.02.2024
Sparing
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0-2
Alit Ożarów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Alit
0
2
Sparing
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2-0
Chełmianka Chełm
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Chełmianka Chełm
2
0
sobota, 17.02.2024
Sparing
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1-3
Siarka Tarnobrzeg
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Siarka
1
3
środa, 14.02.2024
Sparing
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
4-0
Cisowianka Drzewce
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Cisowianka
4
0
Sparing
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
3-2
GKS Rudki
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
GKS
3
2
sobota, 10.02.2024
Sparing
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1-4
Czarni Połaniec
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Czarni Połaniec
1
4
sobota, 03.02.2024
Sparing
Wisła Puławy
2-0
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2
0
sobota, 27.01.2024
Sparing
Hutnik Kraków
5-2
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Hutnik
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
5
2
sobota, 20.01.2024
Sparing
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
6-0
Klimontowianka Klimontów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Klimontowianka
6
0
piątek, 24.11.2023
III Liga grupa IV
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0-3
Chełmianka Chełm
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Chełmianka Chełm
0
3
sobota, 18.11.2023
III Liga grupa IV
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2-2
Garbarnia Kraków
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Garbarnia
2
2
sobota, 11.11.2023
III Liga grupa IV
Wiślanie Jaśkowice
0-1
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wiślanie
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0
1
niedziela, 05.11.2023
III Liga grupa IV
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
5-1
Karpaty Krosno
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Karpaty
5
1
sobota, 28.10.2023
III Liga grupa IV
Star Starachowice
0-1
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Star
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0
1
sobota, 21.10.2023
III Liga grupa IV
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2-1
Czarni Połaniec
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Czarni Połaniec
2
1
sobota, 14.10.2023
III Liga grupa IV
Siarka Tarnobrzeg
2-0
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Siarka
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2
0
sobota, 07.10.2023
III Liga grupa IV
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
4-0
Świdniczanka Świdnik
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Świdniczanka
4
0
ZAWODNICY