Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

Grupa Pałasz gra z nami!

1 miesiąc temu | 12.08.2022, 20:04
Grupa Pałasz gra z nami!

W dniu wczorajszym w siedzibie klubu KP KSZO 1929 doszło do podpisania umowy z Kancelarią Brokerską Grupa Pałasz Ubezpieczenia na mocy, której w nadchodzącym sezonie wszelkie ubezpieczenia zawodników pierwszego zespołu jak i wszystkich grup młodzieżowych oraz kadr trenerskich będą sfinansowane przez Grupę Pałasz.

Grupa Podmiotów, które dziś stanowimy, wywodzi się z firmy powstałej w 2008 roku w Ostrowcu Św. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa spowodował wyodrębnienie się kilku podmiotów wchodzących w skład Grupy m.in. multi-agencji: Grupa Pałasz Ubezpieczenia, Polskiego Stowarzyszenia Ubezpieczonych Egida, Fundacji Grupy Pałasz, a także brokera ubezpieczeniowego: Kancelarii Brokerskiej Grupa Pałasz Sp. z o.o.

Oferta Brokerska skierowana jest do średnich i dużych przedsiębiorstw, a także samorządów, instytucji i spółek im podległych. W ofercie znajdą Państwo obsługę ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, odpowiedzialności cywilnej prowadzonej działalności (w tym OC Zarządu), gwarancji i ryzyk budowlanych, pracowniczych ubezpieczeń grupowych, a także prowadzenie postępowań publicznych i konkursowych w przedmiotowym zakresie.

Piotr Chorab Prezes KP KSZO 1929: Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że w momencie restrukturyzacji klubu a także ciężkiej sytuacji ekonomicznej została nam podana pomocna dłoń przez lokalną firmę, która pozwoli nam zaoszczędzić znaczne kwoty z tytułu ubezpieczeń naszych zawodników i trenerów.  Mamy głęboką nadzieję, że jako klub będziemy w stanie przekonać Grupę Pałasz, iż inwestycja w piłkarskie KSZO to dobra inwestycja zarówno wizerunkowa jak i biznesowa.

Wojciech Pałasz Prezes Grupy Pałasz: Nie ukrywamy, iż w dobie kryzysu nasze budżety reklamowe w całej grupie zostały mocno ograniczone, ale na apel tak zasłużonego klubu jak piłkarskie KSZO nie mogliśmy pozostać obojętni. Stąd decyzja o zabezpieczeniu  220 polis młodych piłkarzy, seniorów oraz trenerów KP KSZO 1929 w najbliższym sezonie. Mocno wierzymy w to, iż nasza współpraca dopiero się rozpoczyna  i jako partnerzy biznesowi klubu będziemy w stanie wspólnie realizować kolejne cele które pomogą KP KSZO 1929 odbudowywać pozycję na piłkarskiej mapie Polski.


Udostępnij