Jakub Mażysz zawodnikiem KSZO!

1 rok temu | 13.01.2023, 12:50

Miło nam poinformować, że do naszego zespołu dołączył Jakub Mażysz, który ostatnio reprezentował barwy naszego ligowego rywala - Podlasia Biała Podlaska. Z naszym klubem związał się półroczną umową.

Jakub Mażysz - 27-letni napastnik. Swoją juniorską jak i seniorską karierę rozpoczynał w Siarce Tarnobrzeg. Następnymi klubami Jakuba były: Łysica Bodzentyn, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Stal Stalowa Wola, Alit Ożarów, Wisła Puławy, Novelda CF, Wisła Sandomierz, Stal Kraśnik oraz ostatnio Podlasie Biała Podlaska.

W rundzie jesiennej obecnego sezonu rozegrał 17 spotkań, co dało 1151 rozegranych minut, strzelając 5 bramek. Ostrowieckiej publiczności dał o sobie zapamiętać w meczu KSZO - Podlasie (wynik 2:1) - zdobywając bramkę w pierwszej minucie spotkania.