Kartka Jakuba Burka anulowana!

11 miesięcy temu | 30.09.2022, 11:19
Kartka Jakuba Burka anulowana!

Komisja dyscyplinarna PZPN wczoraj na posiedzeniu podjęła decyzję w sprawie wydarzeń w trakcie meczu KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. – Podlasie Biała Podlaska z dnia 24.09.2022 r.

Komisja po zapoznaniu się z odwołaniem oraz materiałem video przygotowanym przez Prezesa Piotra Choraba odstąpiła od kary dyscyplinarnej dla Jakuba Burka. Przedstawiciel Zarządu Kolegium Sędziów PZPN wskazał , że ta decyzja wykluczenia zawodnika „należy uznać za rażąco błędną”.

Tomasz Persona i kierownik drużyny Rafał Borek otrzymali za swoje niesportowe zachowanie karę dyskwalifikacji 3 meczów.

Cieszę się ,że Komisja uwzględniła nasze odwołanie, dzięki zapisowi video z drona mogliśmy przedstawić dokładnie tą sytuację. Oczywiście błędy się zdarzają i na szczęście dla naszej drużyny mecz zakończył się zwycięstwem która pokazała charakter i dała przy okazji wiele radości kibicom zgromadzonym na stadionie. Decyzja związana z karami dla Tomka Persony i Rafała Borka nie podlega dyskusji bo jest słuszna. Ich zachowanie było niesportowe, zostaną ukarani również przez klub aby takie sytuację nie zdarzały się w przyszłości i były przestrogą dla innych powiedział prezes klubu KSZO – Piotr Chorab

Udostępnij