Porozumienie z Marcinem Sasalem

1 rok temu | 31.08.2022, 19:54
Porozumienie z Marcinem Sasalem

Dzisiaj zostało podpisane przez Prezesa Piotra Choraba porozumienie z byłym trenerem Marcinem Sasalem dotyczące zobowiązań finansowych zgodnie z wyrokiem Piłkarskiego Sądu Polubownego Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Osobiście mam mieszane uczucia ponieważ z jednej strony jestem bardzo zadowolony że bo długich negocjacjach udało się znaleźć rozwiązanie i kompromis w tej sprawie. Klub dzięki porozumieniu rozłożył na 4 raty zobowiązanie które pozwoli na bieżącą płynność finansową oraz możliwość uniknięciu kary z komisji Dyscyplinarnej PZPN (kara finansowa, zakaz transferowy czy odebranie licencji na grę w 3 lidze). Negocjację nie były łatwe ale wspólnie z byłym trenerem i jego pełnomocnikiem doszliśmy do porozumienia.

Z drugiej strony boli mnie to że kolejne klubowe pieniądze muszą być wydane z powodu decyzji moich poprzedników. Zostawię bez komentarza ich postępowanie w sprawie podpisania tego typu kontraktu trenerskiego, okoliczności rozwiązania umowy i zakończeniu współpracy z trenerem Marcinem Sasalem a kończąc na trybie odwoławczym od tego wyroku.

Uważam że Pan Marcin Sasal walczył o swoje pieniądze i pewnie każdy z nas zrobiłby tak samo. W dniu dzisiejszym pierwsza rata została przelana na konto wierzyciela i wierzę, że sprawa zostanie zakończona zgodnie z postanowieniami porozumienia powiedział prezes KSZO – Piotr Chorab

Udostępnij