Zmiana składu zarządu i komisji rewizyjnej

1 rok temu | 16.11.2022, 22:30
Zmiana składu zarządu i komisji rewizyjnej

Dzisiaj odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia w którym wybrano dwóch nowych członków zarządu w osobie Andrzeja Szymańskiego oraz Andrzeja Żołnierzaka a do komisji rewizyjnej dołączono Jarosława Sarne.

Andrzej Szymański to wieloletni trener i działacz naszego klubu, ostatnio odznaczony brązową odznaką ŚZPN za działalność na rzecz piłki nożnej w naszym regionie.

Andrzej Żołnierzak to przedstawiciel ostrowieckich przedsiębiorców właściciel firmy And Fruits Plus. Wieloletni działacz, trener i zawodnik piłkarski między innymi w Polonii Warszawa gdy odnosiła największe sukcesy pełniąc między innymi funkcję wiceprezesa ds. piłki nożnej.

Jarosław Sarna jest wychowankiem naszego klubu, występował w ostrowieckich drużynach od grup młodzieżowych po seniorski zespół. Aktualnie pracuje w klubie w dziale marketingu.

Aktualny skład zarządu klubu:

Prezes – Piotr Chorab

Członkowie zarządu – Mirosław Wojsławski, Andrzej Żołnierzak, Andrzej Szymański.

Zmiany które już wcześniej były zapowiedziane a te osoby swoim doświadczeniem i zaangażowaniem pomogą w lepszym funkcjonowaniu naszego klubu podsumował prezes KSZO – Piotr Chorab

Udostępnij